Oferta

Działamy już od ponad 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie oraz wiedzę dzięki której udoskonaliliśmy swoje produkty tak aby sprostać wymogom nawet najtrudniejszych zamówień.

  • paleta
  • paleta
  • paleta
  • paleta

Wśród naszych produktów znajdziesz:

Palety
Palety przemysłowe
Palety przemysłowe to palety o wymiarach standardowych, powszechnie używanych w przemyśle i spedycji natomiast nie posiadające znaków certyfikujących.
Koszt palet przemysłowych jest znacznie niższy niż palet EUR/EPAL natomiast ich trwałość i wytrzymałość jest prawie identyczna. W zależności od wzoru, palety przemysłowe są co do zasady wielokrotnego użytku.
Wśród palet przemysłowych o standardowych rozmiarach wykonujemy palety:
- paleta 1200x800
- paleta 1200x1000
- paleta 800x600
- paleta 1000x1200
Palety
Palety nietypowe
Palety nietypowe to palety o niestandardowych wymiarach używane wszędzie tam gdzie finalny produkt musi być zabezpieczony lepiej niż zezwala na to paleta o powszechnym wymiarze.

Palety nietypowe najczęściej wykonane są wg indywidualnego projektu klienta. Często posiadają specjalne ułożenie desek, listew, nadstawek oraz innych elementów wymaganych dla stabilnego i bezpieczenego transportu produktu Klienta.
Image
Palety
Palety fumigowane

Palety fitosanitarne to palety o różnych wymiarach standardowych i niestandardowych poddane obróbce termicznej wg norm IPPC ISPM 15:2009.

Obróbka fitosanitarna (tzw. fumigacja) polega na poddaniu palet bądź drewna paletowego obróbce termicznej w temperaturze co najmniej 56 stopni Celsjusza przez minimum 30 minut. Taki zabieg zabija agrofagi kwarantannowe żyjące w drewnie.
Dzięki obróbce fitosanitarnej opakowania drewniane mogą zostać wywiezione poza granice Unii Europejskiej bez narażenia na choroby ekosystemów kraju przeznaczenia.

Zabiegowi fitosanitarnemu może zostać poddane każde drewno, które nie zawiera kory.
Palety fumigowane (fito) oznacza się poprzez wypalenie charakterystycznego znaku kłosa, pszenicy z napisem IPPC oraz indywidualnym numerem producenta.
Palety
Palety jednorazowe
Palety jednorazowe są najmniej trwałe z wszystkich rodzajów palet i produkowane są tak by Klient mógł dawać je łącznie ze swoimi produktami bez zwrotu.

Palety jednorazowe to najtańsze palety dostępne na rynku. Deska używana do ich produkcji wykonana jest z drewna II gatunku z możliwie występującym oflisem oraz nieregularnymi kształtami. Ponadto palety takie są dwu-wjazdowe gdyż osadzane są na 3 płozach. Ich udźwig wynosi od 0,5 - 1,5 tony.

Palety jednorazowe wykonujemy z drewna iglastego II gatunku, niekorowanego (sosna, jodła, modrzew).

Ponadto oferujemy

Binoculars icon
Skrzyniopalety drewniane (na wszelkiego rodzaju asortyment np. owoce, warzywa, szkło, produkty drobne, inne)
Layouts icon
Skrzynie transportowe - wykonane ze sklejki, wzmacniane elementami metalowymi.
Box icon
Opakowania i stojaki drewniane na szkło
Lightning icon
Blaty oraz Ramki do palet
Lightning icon
Świadczymy usługę fitosanitarną dla palet, drewna konstrukcyjnego, desek oraz przekładek drewnianych.
Lightning icon
Drewno fitosanitarne (fumigowane IPPC) w szczególności: kantówki oraz deski z certyfikatem IPPC angielskim lub polskim.
Lightning icon
Kantówka / Deska na wymiar / Calówka / Obiciówka / Łata Dachowa
Lightning icon
Więźba dachowa (wykonujemy tarcicę dachową oraz inne konstrukcje dachowe dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców). Więźba może być strugana (heblowana) oraz poddana impregnacji zanurzeniowej.
Image

Jesteśmy otwarci na współpracę i przyjmujemy także specjalne zamówienia niewymienione w powyższej ofercie.

Ceny ustalane są zawsze indywidualnie. Jeżeli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje lub złożyć zamówienie prosimy o kontakt.
Icon